لیگ ملت‌های والیبال سال 2022 :

نتایج دومین روز هفته سوم/ تثبیت جایگاه ایران و تعیین تکلیف ۴ تیم

به گزارش رسانه ایرانیان اروپا، هفته سوم و پایانی مرحله مقدماتی از روز سه‌شنبه ۱۴ تیرماه با رقابت تیم‌های گروه پنجم در اوزاکا ژاپن و ششم در گدانسک لهستان  آغاز شد.

امروز (چهارشنبه ۱۵ تیر) در دومین روز این هفته چهار مسابقه برگزار شد و تیم‌های برزیل، ژاپن، هلند و اسلوونی برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

بر اساس این نتایج صعود تیم‌‌های ایتالیا و لهستان با هفت برد و ۲۲ امتیاز به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها به عنوان هشت تیم برتر قطعی شد، البته ایتالیا به دلیل میزبانی مرحله نهایی پیش از این حضورش در مرحله نهایی مسجل شده بود اما شاگردان دی‌جورجی یقین پیدا کردند که در بین هشت تبم برتر جدول قرار گرفته‌اند.

همچنین تیم‌های استرالیا و بلغارستان که با یک برد در رتبه‌های شانزدهم و پانزدهم جدول قرار دارند، از صعود به مرحله نهایی ناامید شدند تا ۱۲ تیم باقی مانده برای شش سهمیه دیگر مرحله نهایی در روزهای آینده تلاش کنند.

دیدارهای مرحله نهایی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ از ۲۹ تیرماه تا دوم مردادماه در شهر بولونیا ایتالیا پیگیری خواهد شد.

نتایج دیدارهای روز دوم هفته سوم به شرح زیر است:

برزیل ۳ – آلمان یک

ژاپن ۳ – استرالیا یک

هلند ۳ – چین صفر

اسلوونی ۳ – صربستان صفر

جدول لیگ ملت‌ها در پایان روز دوم هفته سوم به شرح زیر است:

۱- ایتالیا، ۷ برد و ۲۲ امتیاز
۲- لهستان، ۷ برد ۲۲ امتیاز
۳- فرانسه، ۷ برد و ۲۱ امتیاز
۴- ژاپن، ۷ برد و ۲۱ امتیاز
۵- آمریکا، ۷ برد و ۲۰ امتیاز
۶- برزیل، ۶ برد و ۱۸ امتیاز
۷- هلند، ۶ برد و ۱۷ امتیاز
۸- ایران، ۵ برد و ۱۴ امتیاز
۹- اسلوونی، ۴ برد و ۱۲ امتیاز
۱۰- صربستان، ۴ برد و ۱۱ امتیاز
۱۱- آرژانتین، ۳ برد ۱۱ امتیاز
۱۲- آلمان، ۳ برد و ۷ امتیاز
۱۳- چین، ۲ برد و ۶ امتیاز
۱۴- کانادا، ۲ برد و ۶ امیتاز
۱۵- بلغارستان، یک برد و ۶ امتیاز
۱۶- استرالیا، یک برد و ۲ امتیاز

برنامه سومین روز هفته سوم لیگ ملت‌ها به شرح زیر است:

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه فردا (پنج‌شنبه ۱۶ تیر) در دومین دیدار خود در هفته سوم لیگ ملت‌ها به مصاف ایتالیا می‌رود.

برنامه کامل دیدارهای روز سوم هفته سوم به وقت تهران به شرح زیر است:

پنج‌شنبه ۱۶ تیرماه

گروه پنجم:

فرانسه – آمریکا؛ ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح

آلمان – استرالیا؛ ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه

کانادا – برزیل؛ ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

گروه ششم:

ایران – ایتالیا؛ ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه

بلغارستان – اسلوونی؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

لهستان – چین؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

انتهای پیام/